doğuştan burnu yoktu bakın şimdi…

Dünyada bugüne kadar sadece 47 kişide görülen söz konusu durum için uzmanlar bir ilki başardı.Sinüsleri olmayan mucize bebek, hiç koku almıyor, ancak öksürebiliyor, hapşırabiliyor hatta soğuk algınlığına da yakalanıyor. BURNU OLMADA DÜNYAYA GELMİŞTİ BAKIN ŞİMDİ NE YAPIYOR

İrlandada yaşayan Tessa Evansın doğuştan burnu yok.
Sinüsleri olmayan mucize bebek, hiç koku almıyor, ancak öksürebiliyor, hapşırabiliyor hatta soğuk algınlığına da yakalanıyor.
Dünyada bugüne kadar sadece 47 kişide görülen söz konusu durum için uzmanlar bir ilki başardı.Sinüsleri olmayan mucize bebek, hiç koku almıyor, ancak öksürebiliyor, hapşırabiliyor hatta soğuk algınlığına da yakalanıyor.
Tessa için doktorlar yeni bir burun yapmaya çalışıyor.Tessa Evansa yapılacak yapay burun tıp dünyasında yepyeni bir aşama.2 yaşındaki talihsiz kız çocuğu dünyada burun implantı yapılacak ilk kişi. Doktorların büyük bir titizlikle çalıştığı operasyonun sonuç vermesi zaman alacak.Yıllar sürecek çalışmada Tessanın burnu zaman içinde çıkacak.Gergin deriye yerleştirilen doku yıllar içinde gelişerek büyüyecek.
Minik kızın şimdiden burnundaki oluşum gözle görülür bir şekil aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün